CMY MEKANİK MÜHENDİSLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ firmamız endüstriyel tank imalatı, endüstriyel kazan imalatları, endüstriyel çelik konstrüksiyon imalatları, kimyasal tesislerde proses hatları, endüstriyel mekanik tesisat, kızgın yağ, ve buhar uygulamalarında hizmet sunmaktadır.
2022 yılına kadar müşterilerimize sunmuş olduğumuz tank ve borulama tesislerinde ihtiyaç duyulan panyol ızgaraları imal ederek kendi ihtiyaçlarımızı karşıladık. 2022 yılı itibari ile panyol ızgara imalat bölümümüzü açarak bu alandaki imalatlarımızı geliştirdik.
2014 yılında kurulan firmamız tecrübesini ve kalitesini kanıtlamış çözüm ortağı olma amacıyla çalışmalarını hızla ilerletmektedir. Doğru mühendislik, kaliteli işçilik, sıfır iş kazası ve %100 müşteri memnuniyeti vazgeçilmez prensiplerimizdir.
Beyaz yaka ve mavi yaka personellerimiz alanlarında uzman ve günümüz yeniliklerini yakından takip ederek kendini sürekli geliştiren yapıya sahiptirler.
Amaçlarımız;
Verimliliği arttırmak, enerjide geri dönüşüm sağlamak, enerjiyi en etkin şekilde kullanmak, çevre kirliliği minimuma indirmek, iş güvenliğini maksimum seviyede tutmak, rekabet ortamını genişletmek, üretimi hızlandırmak, ülke sanayisine önemli ölçüde katkı sağlamak, alanında uzman personel yetiştirmek ve işini doğru yapan bir firma olmaktır.